Muc-Off Nano Bike Cleaner Concentrate 5l

Kód: 68
2 550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2023

Muc-Off Nano Bike Cleaner Concentrate 5l Je gelový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, který si po naředění vodou zachovává všechny funkční vlastnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Muc Off Nano Bike Cleaner Concentrate 5L

je gelový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, který si po naředění vodou zachovává všechny funkční vlastnosti oblíbeného Muc-Off Bike Cleaner, jak ho známe v balení o objemu 1, 5 a 25 litrů. Bike Cleaner Concentrate je navíc skvělý multifunkční produkt, který lze v koncentrované podobě použít i jako odmašťovadlo. 

plně biologicky odbouratelný, zásaditý, neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC, obsahuje antikorozivní přísady chránící kovové části již v průběhu mytí.

zcela bezpečný při použití i na citlivé materiály jako je: kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma atd.

určený k mytí kompletního brzdového systému, vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno. Nesmývá ani nenarušuje účelově nanesená maziva např. na řetězu, předních teleskopech atd. Snadné, rychlé, efektivní a bezpečné použití.

Aplikace: Muc-Off Bike Cleaner Concentrate před použitím důkladně protřepte. Pokud používáte koncentrát jako odmašťovadlo, jednoduše přímo naneste na řetěz nebo jinou část a nechte působit 30-60 sekund, kartáčem narušte špínu a opláchněte proudem vody.

Před použitím důkladně protřepte. Pokud používáte koncentrát jako odmašťovadlo, jednoduše přímo naneste na řetěz nebo jinou část a nechte působit 30-60 sekund, kartáčem narušte špínu a opláchněte proudem vody.

 

V případě použití jako NanoTech Bike Cleaner naplňte litrovou Muc-Off láhev s rozprašovačem 250ml gelového koncentrátu a doplňte 750ml vody. Pro přesné dávkování používejte dávkovací body na obale. Obě složky v lahvi pečlivě protřepte a poté můžete směs použít podle návodu k aplikaci Bike Cleaneru.